En SonGenelHaberlerUncategorized

Binlerce motosiklet tutkunu Kozçeşme’de buluştu.

Biga Motosiklet Kulübü’nün ev sahipliğinde geçtiğimiz hafta gerçekleşen “Yaza Merhaba” buluşması Kozçeşme Göleti’nde 2000’den fazla motosiklet tutkununu bir araya getirdi. Motosiklet tutkunlarına 30 karavan da eklenince, Kozçeşme Göleti’nde tadına doyum olmaz bir kamplı eğlence düzenlendi. 80’den fazla motosiklet kulübünün katıldığı öğrenilirken, Biga’nın eti de etkinliğe katılanlara tanıtıldı. Biga’nın tanıtımı için önemli bir etkinliğe imza atan motosiklet tutkunları ise bu kez kendi imkanlarıyla Biga’yı başarıyla tanıttılar.

Cumartesi kamplı ve pazar günübirlik olarak iki grup halinde festivale katılan motosikletçiler günü doyasıya yaşadılar. Türkiye’nin farklı bölgelerinden birçok motosiklet oluşumunun katıldığı festivalde piknik ve tanışmanın yanında çeşitli eğlence ve yarışlarla güne renk katıldı. Her hafta sonu farklı bir rotaya ve etkinliğe motosikletlerini süren motosiklet kulüplerinin temsilcileri Kozçeşme’den mutlu ayrıldılar.

Köyümüzdeki bu etkinliği düzenleyen Biga Motosiklet Kulübü ( BİGMOK ) başkan ve yöneticilerine, katılan tüm motosiklet tutkunları ile köyümüzden ve çevre köylerinden katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. 2024 yılında görüşmek üzere. Kozçeşmeliler Yardımlaşma Derneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir